Kancelaria Adwokacka
Łódź, ul. Uniwersytecka 18 lok. 25

Kancelaria Adwokacka
Łódź, ul. Uniwersytecka 18 lok. 25

Kancelaria Adwokacka
Łódź, ul. Uniwersytecka 18 lok. 25

Rozwód i alimenty

Odszkodowania

Spadek

Obsługa przedsiębiorców

Windykacja

adwokat Michał Skrzydlewski - Łódź

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na stronie internetowej mojej Kancelarii Adwokackiej.

W swojej działalności pragnę wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona Klientów, dlatego w mojej ofercie mieści się kompleksowa, profesjonalna obsługa prawna w Łodzi, świadczona zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Mam nadzieję, że posiadana przeze mnie wiedza teoretyczna oraz zdobyte dotychczas doświadczenie pozwolą na skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych i ochronie szeroko pojętych interesów.

Moją misją jest niesienie pomocy każdemu, kto znalazł się w trudnej, skomplikowanej sytuacji, a w której moje umiejętności mogą znaleźć praktyczne zastosowanie, zmierzając do rozwiązania powstałych problemów. Rozumiem jakimi cechami powinien odznaczać się dobry adwokat, co staram się wprowadzać do mojej praktyki w Łodzi.

Obsługa prawna

Z największą uwagą staram się poszukiwać skutecznych rozwiązań gwarantujących satysfakcję Klienta. Do każdego problemu i każdej osoby podchodzę indywidualnie. Zdaję sobie sprawę ze złożoności szeregu spraw oraz ich skomplikowania, nie tylko pod względem prawnym.

W pełni profesjonalny, dobry adwokat nie zapomina o zaangażowaniu się w sprawę każdego Klienta, zaś żadnego problemu nie traktuje jako błahego. Ta zasada jest przesłaniem mojej działalności.

Jeśli potrzebny Państwu doświadczony adwokat, który przeprowadzi np. rozwód lub windykację w Łodzi, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii Prawnej.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Z wyrazami szacunku,
Adwokat Michał Skrzydlewski