Adwokat
Michał Skrzydlewski
ZADZWOŃ:697 616 673
NAPISZ:michal.skrzydlewski@adwokatura.pl

Adwokat Michał Skrzydlewski

Obsługa przedsiębiorców, obsługa prawna firm.

Adwokat Michał Skrzydlewski

Obsługa przedsiębiorców, obsługa prawna firm.

Adwokat Michał Skrzydlewski

Obsługa przedsiębiorców, obsługa prawna firm.

Obsługa przedsiębiorców - prawo gospodarcze

Przedsiębiorca traktowany jest przez polskie i zagraniczne sądy, organy administracji i urzędy jak „profesjonalista”. W praktyce oznacza to, że wymaga się od przedsiębiorców pełnej znajomości prawa.

Mając świadomość, iż w rzeczywistości nie każdy przedsiębiorca jest prawnikiem, korzystanie z kompleksowej pomocy adwokata specjalizującego się w usługach prawnych dla biznesu jest praktycznie niezbędne.

Powierzenie stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa adwokatowi zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo w działaniu i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Profesjonalna pomoc prawna adwokata, pozwala na rozwiązywanie większości problemów prawnych przedsiębiorców bez potrzeby kierowania spraw do sądu, co przekłada się na znaczącą oszczędność czasu i środków finansowych.

Mając na uwadze powyższe, wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno małych jak i średnich czy wreszcie dużych przedsiębiorców, działających zarówno jako jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka cywilna, czy też w formie spółki prawa handlowego, oferuję w ramach prowadzonej przeze mnie praktyki zawodowej doraźną jak i stałą obsługę prawną firm.

Moje wsparcie prawne może polegać na bieżącej, doraźnej pomocy w rozwiązaniu zaistniałego problemu prawnego albo na stałej obsłudze prawnej.

Przy wyborze sposobu współpracy warto wziąć pod uwagę fakt, że wsparcie w postaci stałej obsługi prawnej to optymalizacja kosztów pomocy prawnej.

Obsługa prawna firm obejmuje między innymi następujące pozycje:

  • bieżące doradztwo prawne,
  • projektowanie i negocjowanie umów,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • reprezentowanie klienta przed sądami i urzędami,
  • reprezentowanie klienta w sporach z dłużnikami,
  • mediacje i zawieranie ugód,
  • windykację należności,
  • uzyskiwanie zezwoleń i koncesji,
  • zakładanie i przekształcanie spółek,
  • obsługę w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Z wyrazami szacunku,
Adwokat Michał Skrzydlewski

Izba Adwokacka Łódź
zapytaj adwokata

MASZ PYTANIE
NAPISZ DO NAS ODPOWIEMY JAK CI POMÓC

ZADAJ PYTANIE

Poniżej znajdą Państwo pytania, które najczęściej pojawiają się w mailach i rozmowach z klientami wraz z moimi krótkimi odpowiedziami.
Pytania dotyczą przede wszystkim podstawowych zagadnień prawnych, a moje odpowiedzi są sformułowane prostym, nieprawniczym językiem tak aby były zrozumiałe dla każdego.
Zastrzegam, że odpowiedzi mają charakter wyłącznie informacyjny i nie wyczerpują zawiłości zagadnień.

Czym kierować się przy wyborze adwokata?

Zajmuję się prawem cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, prawem pracy, gospodarczym, administracyjnym, karnym. Mój szeroki wachlarz usług wynika z moich zainteresowań i czasu poświęconego na wszystkie aspekty związane z tego typu pomocą. Jestem na bieżąco z najnowszą wiedzą prawniczą i codziennie się kształcę. Zawód adwokata wymaga poświęcenia i zaangażowania, jeśli chce się być skutecznym w działaniu. Skuteczność w działaniu jednak nie wyznacza specjalizacja w jednej dziedzinie prawa. Skuteczny adwokat musi znać się na wszystkich dziedzinach, gdyż one wzajemnie się przenikają.

Kto może szukać pomocy u adwokata?

Profesjonalną pomoc prawną świadczę osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.