Kancelaria Adwokacka
Łódź, ul. Uniwersytecka 18 lok. 25

Rozwód i alimenty

Odszkodowania

Spadek

Obsługa przedsiębiorców

Windykacja

adwokat Michał Skrzydlewski - Łódź

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na stronie internetowej mojej Kancelarii Adwokackiej.

W swojej działalności pragnę wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona Klientów, dlatego w mojej ofercie mieści się kompleksowa, profesjonalna obsługa prawna w Łodzi, świadczona zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Mam nadzieję, że posiadana przeze mnie wiedza teoretyczna oraz zdobyte dotychczas doświadczenie pozwolą na skuteczną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych i ochronie szeroko pojętych interesów.

Moją misją jest niesienie pomocy każdemu, kto znalazł się w trudnej, skomplikowanej sytuacji, a w której moje umiejętności mogą znaleźć praktyczne zastosowanie, zmierzając do rozwiązania powstałych problemów. Rozumiem jakimi cechami powinien odznaczać się dobry adwokat, co staram się wprowadzać do mojej praktyki w Łodzi.

Obsługa prawna

Z największą uwagą staram się poszukiwać skutecznych rozwiązań gwarantujących satysfakcję Klienta. Do każdego problemu i każdej osoby podchodzę indywidualnie. Zdaję sobie sprawę ze złożoności szeregu spraw oraz ich skomplikowania, nie tylko pod względem prawnym.

W pełni profesjonalny, dobry adwokat nie zapomina o zaangażowaniu się w sprawę każdego Klienta, zaś żadnego problemu nie traktuje jako błahego. Ta zasada jest przesłaniem mojej działalności.

Jeśli potrzebny Państwu doświadczony adwokat, który przeprowadzi np. rozwód lub windykację w Łodzi, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej Kancelarii Prawnej.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Z wyrazami szacunku,
Adwokat Michał Skrzydlewski

Izba Adwokacka Łódź

Rozwód i alimenty

Jestem adwokatem, który w sprawach rozwodowych specjalizuje się już od lat i jest to jedna z głównych specjalizacji mojej kancelarii adwokackiej, którą prowadzę w Łodzi od 2013 roku. Jeżeli skorzystacie Państwo z mojej pomocy, to zapewnię Państwu wsparcie prawne niezależnie od tego, czy sprawa będzie odbywała się za porozumieniem stron, czy z orzekaniem o winie. Zajmę się również sprawami związanymi z posiadaniem dzieci rozwodzących się małżonków. Zrobię wszystko, aby Sąd zasądził alimenty w odpowiedniej wysokości. Zajmę się również kwestią podziału opieki, starając się o to, by rozstrzygnięcie było jak najbardziej korzystne dla mojego klienta. Gwarantuję profesjonalne podejście do sprawy oraz dyskrecję i delikatność, ponieważ zdaję sobie sprawę z faktu, że rozwód to dla każdego zwykle trudne doświadczenie.

Dowiedz się więcej...

Odszkodowania

Często zdarza się tak, że firmy zobowiązane do wypłaty odszkodowania próbują uniknąć konieczności spełnienia żądań poszkodowanych. Zaniżają oni należne kwoty, więc warto wziąć sprawy w swoje ręce i zainwestować w profesjonalną pomoc, jaką zapewni dobry adwokat. W mojej kancelarii w Łodzi zawsze otrzymają Państwo rzetelne wsparcie prawne. Zajmuję się wieloma rodzajami odszkodowań, takimi jak na przykład powypadkowe, medyczne, za wywłaszczenie nieruchomości, za niesłuszne tymczasowe aresztowanie i nie tylko.

Dowiedz się więcej...

Spadek

Ze sprawą spadkową niemal każdy prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć, jako że śmierć bliskiej osoby wymaga uregulowania aspektów prawnych związanych z zostawionym przez nią mieniem. Zazwyczaj proces ten przebiega sprawnie, zakładając, że rodzina jest zgodna we wszystkich kwestiach. Niejednokrotnie pojawiają się jednak spory, które pomoże rozwikłać adwokat. Moje wsparcie obejmuje wiele aspektów, od skompletowania dokumentów po reprezentację klienta w sądzie. Dysponuję doświadczeniem w sprawach np. o dział spadku, o zachowek i wydziedziczenie, o unieważnienie testamentu i nie tylko.

Dowiedz się więcej...

Obsługa przedsiębiorców

Założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga spełnienia wielu różnych obowiązków wynikających z przepisów prawa. Gąszcz tych przepisów powoduje, że trudno jest poradzić sobie z tym bez pomocy profesjonalisty. Z tego względu, pomoc specjalisty jest praktycznie niezbędna, aby móc prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z prawem i nie narażać się na ewentualną odpowiedzialność osobistą czy też materialną. Moja obsługa prawna dla firm z Łodzi jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Pozwala bowiem przedsiębiorcom skupić się na wielu aspektach związanych z rozwijaniem biznesu, pozostawiając mi do załatwienia szereg skomplikowanych formalności.

Dowiedz się więcej...

Windykacja

Bardzo częstym problemem firm są nierzetelni kontrahenci, którzy nie uiszczają należności za zamówione produkty lub usługi w terminie, zaburzając płynność finansową przedsiębiorstwa. Jest to jednak problem dotyczący nie tylko przedsiębiorców, często bowiem zdarza się również, że osoba fizyczna ma trudności z otrzymaniem spłaty długu. We wszystkich takich sytuacjach doskonale sprawdzą się moje usługi windykacyjne. Dysponuję doświadczeniem w sprawach związanych np. z, nieuregulowanymi fakturami, niedotrzymaniem umowy pożyczki czy zaległościami czynszowymi.

Dowiedz się więcej...